novinky ze světa zoopunku

19. 08. 2016

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

Konec prázdnin se nám blíží a my ho zakončíme krásnými koncerty. V pátek 19.srpna v Sedlčanech od 20:30 a o den později v Radimovicích u Želče na pivních slavnostech od 20:00. A neuplyne ani moc času a začne nám podzimní sezóna okořeněná ZOO LOVERS TOUR s Covers For Lovers. Máte se na co těšit.


30. 06. 2016

LETNÍ KONCERTY

Už to začalo. Přeštěnice za námi a spousta dalších festivalů před námi. Koukejte na naše koncerty a určitě nás jděte podpořit. Třeba tuto sobotu 2.7. do Ostrožské Lhoty ( pozor Peshata na Moravě :-) ), nebo 9.7. do Ktiše, či ten následující víkend 15.-16.7. na trojkoncert Želeč, Tišnov (opět Morava) a Ledeč nad Sázavou. Užijte si i v létě Zoopunku !


01. 05. 2016

KVĚTNOVÉ KONCERTY

Duben je pryč a před námi květen a opět trojice koncertů. 20. května hrajeme jako hosté ZakázanÝho ovoce v táborském Mileniu. Hned následující týden nás čeká ve čtvrtek 26.5. benefice pro Animal Eye v Praze a v sobotu 28.5. Plzeň v Clubu Jam. Sledujte naše profily (web, BZ, FB), kde se dozvíte brzy podrobnosti. BENEFICE pro Animal Eye zrušena, náhradní termín domluvíme brzy !


08. 04. 2016

DUBNOVÉ KONCERTY

V dubnu pokračují koncerty Warm up Přeštěnice a to v sobotu 9.4. ve Slavii v Českých Budějovicích a 22.4. v Rock Café v Praze. O den později pak zavítáme do klubu Křemelka ve Strakonicích. Těšíme se na vás.


23. 03. 2016

JEDEME DÁL!

V sobotu 26.3. začíná tzv. Warm up Přeštěnice - série tří koncertů, které podpoří přeštěnický festival. Začíná se v Milevsku, pokračuje v Českých Budějovicích (9.4.) a končí v Praze(22.4). Společně s námi hrají Totální nasazení, Znouzectnost, Covers for lovers a Sabina. V pátek 25.3. si "odskočíme" do Pardubic přestavit místním naše nové cd. Těšíme se na vás.


23. 02. 2016

PESHATA PODPORUJE ANIMAL EYE

Blážova kamarádka z rodné vísky právnička Zuzka se spojila s táborským právníkem Frantou, kamarádem kluků z Peshaty, abys společně bojovali proti tzv. množírenské mafii … náhoda? Nemyslíme si a protože jim fandíme, rozhodli jsme se je podpořit třetinou z prodeje našeho nového CD … více info o jejich záslužný činnosti na www.animaleye.cz31. 10. 2015

ANARCHY IN THE ZOO

Po pěti letech jsme vydali nové album Anarchy in the ZOO. Úspěšně jsme ho pokřtili v táborském Miléniu. Čeká nás křest ještě v Českých Budějovicích a Praze. Rádi vás uvidíme. CD můžete koupit na každém našem koncertě a na našem eshopu.


23. 10. 2015

KŘEST CD MILENIUM 24.10.

Sedm důvodů proč přijít na křest Peshaty 1. Po 5 letech vydáváme CD "Anarchy in the ZOO" a to je pádný důvod být při tom. 2. CD si můžete koupit za exkluzivní cenu, než na e-shopu! 3. Uslyšíte 5 zbrusu nových songů s posílenou dechovou sekcí. Písně si můžete naposlouchat na našem Bandzone a doprovodit nás vaším zpěvem. 4. Účast přislíbili i bývalí členové, možná dojde k nějakému překvapení na pódiu. 5. Těsně po koncertě, se všichni přesuneme k našemu stánku, kde proběhne autogramiáda, focení nebo návazný pokec. Přitom si můžete vybrat tričko, placku a zbrus novou samolepku. 6. Nejsilnější line-up v historii Milénia, podpoří nás Houba a Prague conspiracy. 7. Mění se letní čas na zimní. Máte o hodinu déle na zábavu, nebo druhý den na spánek. Těšíme se na vás již tuto sobotu 24.10. v Táborském Miléniu, otevřeno od 20:00, začátek hraní 21:00


20. 10. 2015

PŘEDPRODEJ NA KŘEST!!DÚLEŽITÉ!!

Křest nového alba se blíží!Společně s námi vystoupí Houba a Prague Conspiracy. Předprodejní lístky jsou k mání za 120,- Kč Stačí objednat na www.mileniumtabor.cz/vstupenky, na mail Vám přijdou platební údaje. Máte možnost zaplatit převodem z účtu a to nejpozději do ČTVRTKA !! a nebo vložit dle platebních údajů z mailu na kterékoliv pobočce Fio Banky, což je možné ještě v PÁTEK. Jakmile se peníze připíšou na účet přijde Vám na mail eVstupenka, kterou je možné si doma vytisknout, nebo stáhnout do mobilu.


31. 08. 2015

ZÁŘIJOVÉ KONCERTY

Po našlapaném srpnu, kdy si tři koncerty s námi odehrála i basačka z Hodně Podně Eliška, nás v září čekají pouze dva koncerty. V pátek 4.9. motosraz Jawáč v Jizbicích u Čechtic a o 14 dni později, 18.9. Heparin fest v Michalovicích u Havlíčkova Brodu.