novinky ze světa zoopunku

14. 05. 2008

O VÍKENDU NA SEVEROZÁPAD

Po třítýdenní pauze vyrážíme opět na koncerty. Tento pátek zahrajem po roce a půl v Ústí nad Labem, kde jsme tehdy na Neziskovkách premiérově představili nového zpěváka Blážu. O den později zamíříme do Mariánských lázní, kde zabékáme na tradiční akci agentury Skantorskaparty ještě společně s např. Tleskačem a Duklou vozovnou. A v pátek bydlíme v hotelu, takže otázka zní: Poletí z okna nějaká televize? Odpověď se určitě dozvíte v Ohlédnutí, na které však Trumberka pěkně se.., takže možná z toho okna poletí on.... :-)


28. 04. 2008

DUBEN - MEGA ÚSPĚŠNÝ

Tři dubnové koncerty, které jsme odehráli jako support Totálního nasazení v Praze, v Kladně a ve Skrýchově, dopadly nadmíru úspěšně. Dohromady je navštívilo na 1100 lidí. Děkujeme vám a těšíme se na vás opět v květnu. :-)


09. 04. 2008

LÉTO S KOVBOJEM - DUBEN S TOTÁČEMA

Všechny tři dubnové koncerty odehrajeme s našimi kamarády ze Slaného Totálním nasazením. Tento pátek začínáme v Praze v Rock café, o den později zavítáme do Kladna a dubnové \"turné\" s TN zakončíme v našem domovském Skrýchově.


07. 04. 2008

KAPELA 380V HRAJE PESHATU (NEJEN)

Na Youtube jsme našli čtyři naše skladby v podání mladé ska punk rockové kapely 380V. Více zde.


01. 04. 2008

PREMIÉRA DVOU NOVINEK V SUŠICI

Speciálně pro Sušici jsme těsně před odjezdem nacvičili dvě novinkový skladby. První z nich se jmenuje Hilda, druhá Svět za sifonem. Určitě je budete dále slýchávat v našem playlistu. A není to žádný apríl. :-)


26. 03. 2008

VOKALISTA Z CD HRA NA DOKTORA V X FACTORU !

Když Kuba Kubánec při nahrávání našeho posledního cd požádal o zazpívání sborů svého kamaráda z konzervatoře Ondřeje Rumla, všichni jsme žasli nad jeho vokálními schopnostmi. Nyní se tento vynikající zpěvák dostal až do finále novácké soutěže X Factor. Držíme mu palce!


23. 03. 2008

CITÁTY

1. „Nene, jsme ještě v Havlíčkově Brodu na pumpě, zavolej Blážovi ten už tam prej je.“ (Kuba Kubánec , sedíc v pardubické restauraci Rybárna odpovídá na telefonní dotaz Tomáše Sůla, jestli pro něj dojedem na nádraží, že to do Ponorky nestíhá – 21.3. 2008 21:10)

celé20. 03. 2008

O VÍKENDU V PARDUBICÍCH A HAVL. BRODĚ

Zítra se po roce podíváme opět do Ponorky v Pardubicích, tak doufáme, že přijdete v hojném počtu jako minule. V sobotu si zahrajeme na plese Rádia Brod, který pořádá Cecek, pořadatel pilný jako včelička. My hrajeme už od 21:00. Těšíme se na vás!


19. 03. 2008

KONEČNĚ DOMA !

Po nekonečných letech jsme se konečně rozhodli odejít z webhostingu Fishdale a zařídili si svůj vlastní. Pro vás to vlastně neznamená vůbec nic, jen to, že po kliknutí na naší adresu zůstanete pořád u nás a nebudete nikam přesměrováváni. :-)


03. 03. 2008

OHLÉDNUTÍ – ZLÍN (28.9. 2007)

Na Moravu jsme všehovšudy hépnili pouze dvakrát, ale tedová to stálo za to. Na dvůdenní šašeju do Kopřivnice a Ostravy vzpomněme pram včil a u bíra dáváme k dobru zkazky třeba o Láďovi s autobu…teda s fórom o Fantomasovi.

celé