novinky ze světa zoopunku

21. 10. 2007

VÝHERCI SOUTĚŽE

Kuba, Bláža a Tomáš v úterý vylosovali výherce soutěže o raritní triko Peshaty. Cenu útěchy, kazetu „Děti ze stanice Zoo“ získávají Miroslav Mařík a Nikola Příhodová, hlavní cena poputuje Anně Sochové. Výhercům gratulujeme. Žádní notáři ani alkoholici nebyli losování přítomni. :-) Jak dopadl váš best playlist se dozvíte zanedlouho….


20. 10. 2007

MORČE ZA VOLANTEM V EXTRA BALENÍ

Jakýsi fanoušek s nickem dadánek stvořil velmi crazy klip k Morčeti za volantem. Ke zhlédnutí je zde. :-)


16. 10. 2007

OHLÉDNUTÍ – STRAŠICE + PŘEŠTĚNICE (21.7. 2007)

Nebe a dudy. Nikdy jsem nepochopil tohle slovní spojení. Proč se tak říká věcem protikladným? Určitě by se hodilo líp, třeba nebe a peklo, nebo dudy a kozenky. No nic, jednoduše řečeno, koncerty na Koupáku a v Přeštěnicích byly rozdílný naším výkonem až běda.

celé11. 10. 2007

PESHATA VE ŠKOLE

Žáci táborské školy Bernarda Bolzana měli možnost vybrat si vyzvánění na přestávku v podobě hudební mp3. Moc nás těší, že mezi vybranými je i náš Akvarista.


09. 10. 2007

OHLÉDNUTÍ – OLŠÍ + SEDLČANY (14.7. 2007)

Mighty sounds se pomalu ale jistě stává nejdůležitější letní přehlídkou kapel stylu reggae, ska a punkové muziky ve střední Evropě. Tento rok udělal asi největší krok, kdy bez žádné velké hvězdy přilákal na 10.000 lidí. Přece jenom si ale říkáme, že nějakou velkou punkovou zahraniční hvězdu by to chtělo. Bad religion, Rancid, NOFX, Less than jake….

celé07. 10. 2007

NOVÉ CD HODNĚ PODNĚ

Ten, kdo byl v pátek v Praze, si jistě všiml naší předkapely Hodně podně a jejich zpěvačky, hostující v jedné naší „italské“ písni. Kristýnka si s námi dokonce zapěla už o den dříve v Českých Budějovicích. Slečny a pánové včera vydali své demo, které jim nahrál náš kytarista. Jak jim to dobře hraje se můžete přesvědčit na jejich \"oficiální stránce\" anebo na \"bandzone profilu\".


02. 10. 2007

PERNÝ TÝDEN

Tento týden nás čeká několik milých a příjemných věcí, ale i jedna veskrze nemilá a odporná.

celé26. 09. 2007

KONCERT VE ZLÍNĚ

Od naší poslední návštěvy Moravy už uteklo hodně času(8, 9 let?). V pátek zavítáme do klubu U tetoura ve Zlíně a těšíme se, že poznáme bodré Moraváky, které snad naše muzika pobaví. Začíná se od 20:00.


24. 09. 2007

POSLEDNÍ TÝDEN SOUTĚŽE!

Posledních sedm dní se odpočítává budoucímu výherci raritního prvního trika Peshaty. Můžete ho mít i vy. Stačí nám napsat váš koncertní playlist 12 skladeb Peshaty, který byste sestavili, kdyby jste byli bývali byli členy Peshaty, a odeslat ho na email: maredis@volny.cz .


17. 09. 2007

OHLÉDNUTÍ – PRAHA + SUŠICE (9.6. 2007)

Dvoják neboli tuplák. Koncert o dvou chodech v jeden den. V létě je tolik akcí, že se snad ani nic jiného nedá praktikovat. Jedna nejmenovaná kapela z Pardubic zvládá s bravurou i trojáky.No jo Volanti. :-) Ale jet na dvoják s hrajícími řidiči je docela o hubu, takže jsme povolali do zbraně nehrajícího kapitána dodávkového korábu Jardu. Ale předtím se ještě děly věci…

celé