novinky ze světa zoopunku

23. 11. 2006

VYCHÁZÍ KONCERTNÍ DVD

Zbrusu nové koncertní DVD s názvem Peshata na Krmelci aneb Sürový zážitek v produkci Kafis Film a Fishdale Records oficiálně vychází v sobotu 25. listopadu 2006. Najdete na něm syrový a surový záznam dubnového koncertu Peshaty na Krmelci, videoklip Záhada Beer Witch a několik dalších bonusů. Poprvé v prodeji na sobotním Krmelci, později i v našem eShopu. Za lidovou cenu 100 Kč! Pro všechny milovníky undergroundu!


15. 11. 2006

PESHATA V SUPERPOMERANČI

Peshata natočila rozhovor o novém CD do pořadu České televize SuperPomeranč. Premiéra pořadu bude vysílána na ČT2 v tuto sobotu 18.11.2006 ve 12:45, repríza na ČT1 v pondělí 20.11.2006 00:15. V pořadu bude nasazen do vysílání náš nový videoklip Záhada beer witch.


26. 10. 2006

NOVÝ ZPĚVÁK JE NA SVĚTĚ!

Tuto sobotu v Ústí nad Labem po třech měsících pilného zkoušení konečně světu představíme nového zpěváka Peshaty. Zove se Bláža alias Boreczek, pochází z Podkrkonoší, je studentem ČZU oboru Systémové inženýrství a nejen, že se stal naším nejmladším členem a rapidně tak snížil náš věkový průměr, ale vlil do našich starých žil tolik potřebnou novou krev a energii. Držte mu v sobotu palce! Bližší info o něm se jistě brzy dozvíte :-)


19. 10. 2006

VE FÓRU OPIŠTE KONTROLNÍ TEXT

Možná jste si všimli, že v našem diskuzním Fóru přibyl jeden bezpečnostní prvek navíc, a sice výzva k opsání textu z malého obrázku do zvláštního rámečku. Při odesílání jakéhokoli vzkazu musíte text opsat (a to včetně velkých písmen!!!), jinak se text neodešle. Bráníme se tím automatům na SPAMY, které nám začaly Fórum zahlcovat nesmyslnou inzercí. Věříme, že vás tahle drobnost neodradí od diskuzí s námi.


18. 10. 2006

CO POSLOUCHÁ MARTIN ?

Chcete vědět co poslouchá náš kytarista kromě jazzu a art rocku? :-) Odpověď najdete na serveru ipunk v pravidelné rubrice „Co poslouchá…“.


16. 10. 2006

ROZTRŽENÝ PYTEL

Nebojte se, nikoho z nás nepotkala žádná nepříjemnost. :) Jen vám chceme říct, že se poslední dobou tak trošku roztrhl pytel s rozhovory. Dva zbrusu nové najdete na serverech MusicWeb a MetalForever. Další šance dozvědět se o nás něco, co třeba ještě nevíte (anebo jste se báli zeptat).


04. 10. 2006

DVĚ RECENZE, KAŽDÁ JINÁ

V nekonečné síti internetu jsme ulovili další dvě recenze na novou platňu. Tentokrát říká jedna úplně něco jiného než ta druhá. Co člověk, to názor. Mrkněte sem a pak sem.


22. 09. 2006

PESHATA NA RÁDIU ROCK MAX

Martin Trumberka byl hostem soutěžního pořadu Rocková 12 na rádiu Rock max . Pokud chcete slyšet, co náš kytarista ze sebe vykoktal, zapněte si zmiňované rádio tuto neděli 24.9. v 18:00 v premiéře a v reprízách v úterý a v pátek od 22:00. V okolí Zlínského kraje si nalaďte frekvenci 89,6 a 95,6 FM nebo lze pořad poslouchat na webu rádia.


12. 09. 2006

POHOVOŘIL S NÁMI KVAKPUNKROCK.CZ

Zajímavým způsobem nás vyzpovídal Many z punk rockového serveru kvakpunkrock.cz. Sešli jsme se s ním na xchatu, kde jsme si vyrobili přezdívky, založili místnost a pak se tam zamknuli, aby nás při rozhovoru nikdo nerušil. :)


04. 09. 2006

V TELEVIZI S ANDĚLEM

Po bezmála deseti letech existence kapely se nám konečně podařilo proniknout do vysílání jedné z tuzemských televizních stanic. V sobotní Noci s Andělem byl premiérově odpálen do éteru klip Záhada Beer Witch. Před námi hráli Hypnotix, po nás Lety Mimo. Bohužel, ani jeden z nás se na telku nedíval. Sakra. :) Klip zkoušíme prosadit i do dalších pořadů a televizí, ovšem jelikož nás netlačí žádná velká firma, jde to hodně ztuha. Kdybyste nás chtěli podpořit, zkuste někam napsat maila. Třeba dají dramaturgové na hlas lidu. :)