novinky ze světa zoopunku

12. 06. 2006

PESHATA ZVAŽUJE ŽALOBU NA DEPECHE MODE29. 05. 2006

ZAHRAJEME NA MIGHTY SOUNDS

Festival Mighty Sounds v Olší u Tábora (14.-16.7.) bude dost možná jediným letním festem, na kterém se letos objevíme. Radši si ho teda hned teď zaškrtněte červeně v kalendáři. :) Zahrajeme ještě v původní sestavě, se Svetrem za mikrofonem.


21. 05. 2006

PESHATA NA RÁDIU WAVE

Toto úterý nás uslyšíte mezi jedenáctou a dvanáctou hodinou noční na Rádiu Wave v pořadu 4Q. Kterou skladbu z cd Hra na doktora průvodce pořadem Honza Pastor vybere,je i pro nás samotné tajemstvím. RW vysílá na frekvenci 100, 7 FM do celých středních Čech. Pokud bydlíte mimo tuto oblast, můžete si Radio Wave pustit na internetu


16. 05. 2006

PRVNÍ RECENZE

Na webech Českého rocku , Freemusic , Musicwebu a Xkultury si můžete přečíst první recenze na CD Hra na doktora.


07. 05. 2006

KUBA KUBÁNEC POSLAL NOTIČKY, JESTLI MI ROZUMÍTE?

V sekci Download si můžete stáhnout celý notový zápis ke skladbě Zamilovaný vodník. Doporučeno profesorům hudby, studentům konzervatoře, skladatelům, komponistům a jiným divným lidem. :-) Další notičky čekejte brzy.


26. 04. 2006

PLACKY V SHOPU

Připínací placky Peshata o průměru 25 mm jsou již přidány do nabídky Shopu, takže si je můžete objednávat spolu s cédéčky. Jsou velice slušivé! :)


25. 04. 2006

PRESSKIT NEJEN PRO MÉDIA

Všechno důležité o nové desce najdete aktuálně v sekci Downloads pod položkou “presskit - hra na doktora”. Jakákoli medializace vydání nového CD je vítána. Neváhejte nás kontaktovat. Není problém poskytnout CD k recenzi, další informace apod.


25. 04. 2006

OFICIÁLNÍ ZPRÁVA K HLEDÁNÍ ZPĚVÁKA

Asi jste si všimli, že se na stránkách už delší dobu poptáváme po pěvecké posile. Věc se má tak, že se náš hlavní vokalista Petr odstěhoval před rokem do Plzně a jelikož je navíc pracovně činný v Praze, pravidelné koncertování je momentálně nad jeho časové a organizační možnosti. Proto hledáme někoho, kdo by to na koncertech vzal za něj. Dejte vědět, kdyby vás kdokoli napadl. Díky.


24. 04. 2006

PESHATA V MAXIMU

První kratičká recenze Hry na doktora je k vidění v květnovém čísle magazínu Maxim, který je právě na stáncích. Kromě ní je tam k vidění i celá řada výstavních dívek, které mají na první pohled dobré srdce a určitě umí i výtečně vařit. V takové společnosti se nám líbí, to zas jo. :)


21. 04. 2006

NĚCO PRO VYZNAVAČE PLACEK

Poprvé v sobotu na Krmelci bude možné zakoupit památeční placku s motivem aktuálního loga Peshaty. Zanedlouho se položka objeví i v našem Shopu. Přišpendlit ji lze na jakoukoli část oblečení či těla.