novinky ze světa zoopunku

14. 04. 2012

POSLEDNÍ INFO K MILÉNIU

Do Milénia se pouští ve 20:00, hrát se začíná ve 21:00. Konkrétni časový harmonogram prosím nehledejte, je určitě dobré být na místě včas, ať o nic nepřijdete. :-) Bonus na poslední chvíli. Prvních 40 příchozích, kteří si budou kupovat vstupenku na místě, dostane zdarma cd Svět za sifonem nebo Hra na doktora. Milenium se otevírá ve 20:00!!!!


13. 04. 2012

ŠEST DŮVODŮ PROČ BÝT V SOBOTU V MILÉNIU

 1. Největším sobotním lákadlem je bezpochyby spojení živelnosti Peshaty a vytříbených dechových a vokálních kousků Swingbandu Tábor. Tohle jste jistě ještě neslyšeli.
 2. V playlistu budeme mít minimálně 16 skladeb, a buďte si jisti, že uslyšíte i dlouho neslyšené pecky v různých aranžích.
 3. Po dvou letech režisér Ondřej Karpíšek dokončil videoklip ke skladbě Legendární vegetarián, který bude mít na koncertě premiéru.
 4. Na koncertě bude mít premiéru i zbrusu nová skladba Peshaty složená speciálně pro tuto chvíli.
 5. Hosté ve složení Deratizéři, Covers for Lovers a Hodně Podně nabídnou porci velmi kvalitní, různostylové a zábavné muziky. Dočkáte se i křtu dvou cd (Covers for lovers – Dobrý zprávy, Hodně Podně – Skládačka)
 6. Koncert se bude audiovizuálně natáčet. S natočeným materiálem ještě v tuto chvíli netušíme, co provedeme, ale není to snad důvodem být přítomen a zvěčněn na této unikátní akci? :-)


12. 04. 2012

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA MILENIUM

Lístky na sobotní koncert jsou stále v prodeji v OD Dvořák - knihkupectví Orion(zde je možno lístky zakoupit pouze do páteční páté hodiny) nebo ve Sportbaru Olympia(zde možno zakoupit i v sobotu dopoledne).


06. 04. 2012

DĚKUJEME ZA VČEREJŠÍ VELBLOUD, KONCERT ROKU PŘED NÁMI

Po včerejším skvělém Velbloudovi alias Mighty baru v Českých Budějovicích všechny zbytky svých sil a energie zacílíme na příští sobotu, kde řádně oslavíme naše 15. narozeniny. Máte se opravdu na co těšit, sledujete naše weby, profily, facebooky ať nepřijdete o nějakou důležitou informaci.


04. 04. 2012

ZÍTRA VE VELBLOUDU V ČB

Ve čtvrtek 5. dubna se vracíme po dvou letech do našeho oblíbeného klubu Velbloud(Mighty bar) v Českých Budějovicích. Začíná se ve 21:00 Piknikem a poté nastoupí naše eskadra. Možná uslyšíte skladby dlouho neslyšené. Těšíme se na Vás


16. 03. 2012

SOBOTNÍ VAGÓN

Tuto sobotu zahrajeme jako hosté na křtu cd Volantu v pražském klubu Vagón. Začínáme krátce po deváté večerní.


13. 01. 2012

PLÁNY NA ROK 2012

Vypadá to, že se v Peshatě nic moc neděje, přesto naše plány na letošní rok nejsou zas tak malé. Tak co máme tedy v plánu?

 • uveřejnit skladby z posledního nahrávání se Swingbandem Tábor – nahráno máme, nyní se míchá, do konce ledna by mohlo být hotovo
 • dokončit klip – s režisérem Ondrou jsme stále v kontaktu, natáčení visí na nedostatku času dalších účastníků klipu
 • koncerty k našim patnáctinám v doprovodu Swingbandu Tábor – koncerty jsou v jednání, přece jenom se jedná o nákladný projekt… zatím se můžete těšit na 14. dubna na táborské Milénium
 • koncerty na Moravě – opravdu se snažíme akce domluvit už nějaký ten rok, pokud by ale někdo chtěl náš koncert na Moravě zorganizovat, napište, bude to určitě jednodušší a rychlejší
 • koncert ve staré sestavě – kdy jindy, bychom se mohli zas sejít a zablbnout si, než při 15.výročí, že?
 • začít skládání nových věcí – některé už máme v hlavě,v mp3 nebo uschované v šuplíku
 • nová trika k patnáctinám Peshaty – čím dříve ubudou stará trika, tím rychleji přibudou trika nová … využijte naši akci v eshopu :-)

 06. 01. 2012

DO NOVÉHO ROKU NOVÉ ZMĚNY V ESHOPU

Pozor akce! Od začátku roku jsme snížili cd Svět za sifonem na krásných 50,- Kč. K tomu ke každé objednávce trička nebo triček dostanete cd Svět za sifonem nebo Hra na doktora ZDARMA, dle vašeho výběru. Akce platí do vyprodání cd.


30. 12. 2011

PESHATA PŘEJE ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK !19. 12. 2011

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE

Nejblíže 5 správným tipům byl Lukáš Lang a Vít Novák. Výhercům gratulujeme. Správná odpověd : Příští úterý začneme nahrávat tyto skladby : Příšera z jezera, Akvarista, Morče za volantem, Nevěřte žralokům a Zásady protiklíšťové obrany. Máte se na co těšit. :-)